Вэб дизайн, Вэб сайтыг Модив Софт ХХК - д хөгжүүлэв.
Хөдөлмөрийн яам

“Төсөлт хичээл 2015”-ын багуудын сонголт хийгдэж дууслаа /2015.02.17/

“Төсөлт хичээл 2015”-д шалгарсан “Автомашин угсрах” төсөлт хичээл нь 2015 оны 03 дугаар сарын 24-29-ны хооронд олон улсын хүүхдийн “Найрамдал” төвд зохион байгуулагдах бөгөөд төслийн бэлтгэл үе шат эхэлж, сурагчдын сонголт хийгдэж дууслаа.

Анги  Хөдөлгүүр болон явах ангийн баг Тэнхлэг, их биеийн баг Цахилгааны баг Дизайны баг Бичил загвар, судалгааны баг Оёдлын баг 
Багийн ахлагч Д.Төмөрчөдөр Д.Пүрэвдагва И.Анхбаяр Л.Ганбат О.Мөнхжаргал
Н.Баярмаа
А.Дэлгэртөгс
С.Амаржаргал
П.Энхсаруул
Б.Бямбацэрэн
12 дугаар анги О.Энхтүвшин 
М.Очирсүх 
Н.Энх-Оргил Б.Тамир  Ц.Билгүүн Б.Хишигдэлгэр    
11 дүгээр анги Б.Дуламхүү  Э.Тамир Б.Хосбаяр Б.Тансагдулам Б.Дөлгөөн Г.Солонго      А.Бадрал  Г.Эрдэнэтөгс Б.Билгүүнтөр  Б.Золбаяр Н.Мөнхжин М.Цэгцбаатар 
Э.Батхүү
А.Ариунзаяа Т.Энхбаяр Л.Раднаабазар Т.Аминаа  С.Батзангилаа Г.Марал Л.Пүрэвгарьд 
М.Энхтуяа 
н.Рэнцэнжүгдэр
Н.Хулан
10 дугаар анги Б.Бодоо  Ө.Билгүүн   Д.Хангай    Х.Мөнхжин         А.Эрхэс   Б.Алтанбагана  Б.Тэмүүлэн Г.Золбаяр  А.Билигжаргал Ч.Чинбишрэлт
Б.Номин-Эрдэнэ 
М.Номин-Эрдэнэ Б.Чинхүслэн А.ДөлгөөнБ.ЭнхдарьБ.Эрдэнэбулга А.Ишдорж А.Ананд      Г.Цэнд-Аюуш Ч.Хулан   Д.Дэлгэрбаяр С.Намуун Х.Танхилуун Э.Туул н.Энхтунгалаг  Аз.Анужин  
9 дүгээр анги  Б.Лхагвадорж Б.Цэрэнтогтох     М.Тэмүүжин  Т.Ундаргана  Э.Ариунболор О.Баянжаргал  Д.Балдан-Очир
П.Ялгуун 
Ч.Моломжамц
Г.Ундармаа Ё.Уянга      Ө.Жамьян  Н.Тэмүүжин Б.Мөнхбилэг  Б.Билгүүн Б.Оргил Б.Билгүүнгэрэл Б.Марал М.Анужин О.Болорчулуун Б.Батчимэг  Г.Мандухай     Г.Төгс-Эрдэнэ Д.Уянга   Б.Дуламсүрэн  А.Хэрлэн  Д.Болормаа  Б.Маралмаа  Э.Энтуяа  Б.Мөнхзаяа  
М.Анужин 9а

 Сурагчдын

тоо

16 13 11 16 15 15

 

Анги  Жолоодлого болон дүрмийн баг Кино болон ном бүтээх баг Статистик судалгааны баг
Багийн ахлагч Г.Эрдэнэбат
Д.Сүхбат
П.Энхжаргал 
Н.Бат-Эрдэнэ
А.Оюунчимэг
Д.Сэржмядаг 
Ү.Адууч 
Н.Баярцэцэг
12 дугаар анги О.Тэргэлмаа  Б.Анударь  Ц.Алтаншагай  Э.Гэрэлбат
Ч.Түвшинсайхан
Ж.Марал-Эрдэнэ 
 
11 дүгээр анги О.Саруулбуян    Э.Мөрөн      О.Саруултуяа Э.Ган-Эрдэнэ Г.Жинжийбадам Б.Цэндсүрэн Г.Эрдэнэтуул О.Чинсанчир Э.Минжинсор 
С.Оргил    
Д.Идэрбат      
Ш.Нандиа Э.Нинжбадгар 
10 дугаар анги Г.Номуна       А.Анар-Эрдэнэ    Д.Танан-Эрдэнэ н.Тэмүүжин     н.Норовсүрэн Г.ҮнэнбаярБ.Бүжин      О.Инжир   Алт.Анужин н.Чинчулуун  Б.Нинжин Д.Булган Г.Агиймаа
н.Баттүшиг
9 дүгээр анги  Ц.Ялгуун    Г.Саруул    О.Хэрлэн      Б.Сувд        Н.Эрдэм Э.Төгөлдөр Н.Есүдэй  Б.Энхболд 
Б.Дагийсүрэн
  Сурагчдын

тоо

14 17 11

Үйл явдлын хуанли

Follow the ministry

Цахим шуудангаар мэдээлэл авах

Хаяг байршил