Вэб дизайн, Вэб сайтыг Модив Софт ХХК - д хөгжүүлэв.
Хөдөлмөрийн яам

Сурагчдын амжилт

Бадминтоны 2015 оны өсвөрийн аварга шалгаруулах тэмцээн

Бадминтоны 2015 оны өсвөрийн аварга шалгаруулах тэмцээн 2015 оны 5 сарын 8,9 - ны өдрүүдэд Дархан Уул аймагт боллоо. Энэхүү тэмцээнд Монгол Тэмүүлэл сургуулийн сурагч 9а ангийн с урагч Н.Тэмүүжин, П.Ялгуун болон 11б ангийн сурагч Хулан нар оролцсоноос 11а ангийн сурагч Хулан нь хосын төрөлд гутгаар байр эзэллээ.

2015 оны Өсвөрийн төгөлдөр хуурчдын "Классика-XI" улсын уралдаан

2015 оны 5 сарын 2-ны өдөр Өсвөрийн төгөлдөр хуурчдын "Классика-XI" улсын уралдаан Дархан хотод амжилттай зохион байгууллагдлаа. Энэхүү уралдаанд Монгол Тэмүүлэл сургуулийн 10а ангийн сурагч Г.Номуна 10б ангийн сурагч О.Инжир нар хосын төрөлд оролцож ТЭРГҮҮН байрыг эзэлсэн.

БСШУЯ-ны харьяа  олон улсын хөтөлбөрийн сургалттай "МОНГОЛ ТЭМҮҮЛЭЛ" лаборатори сургуулийн  Гоо зүйн хичээлийн олимпиад уралдааны дүн мэдээ 2014-2015 

 

Сурагчдын нэр Анги Хичээл Байр Тайлбар
1 Э.Тамир   11a Мэдээлэл зүй I Дүүрэг
2 А.Эрхэс   10a Мэдээлэл зүй I Дүүрэг
3 О.Инжир   10б Мэдээлэл зүй III Дүүрэг
4 Цэгцбаатар   11a Мэдээлэл зүй VI Дүүрэг
5 Н.Бат-Эрдэнэ    Багш Мэдээлэл зүй III Дүүрэг
6

Н.Тэмүүжин-9а

П.Ялгуун-9а

 

 

Ахлах нас

Хосын төрөл

Архангай аймагт “БАДМИНТОН”-ны улсын аварга шалгаруулах тэмцээн 
IV Улсын аварга шалгаруулах тэмцээн

 

БСШУЯ-ны харьяа  олон улсын хөтөлбөрийн сургалттай "МОНГОЛ ТЭМҮҮЛЭЛ" лаборатори сургуулийн  Нийгмийн ухааны хичээлийн олимпиадын дүн мэдээ 2014-2015 

Сурагчдын нэр Анги Хичээл Байр Тайлбар
1 Тэргэлмаа   12 англи хэл 1 алтан медаль,нийслэл
2 Энхболд   англи хэл 1 алтан медаль, Улс
3 Бүдсүрэн    12 түүх нийгэм 4 нийслэл

 

БСШУЯ-ны харьяа  олон улсын хөтөлбөрийн сургалттай "МОНГОЛ ТЭМҮҮЛЭЛ" лаборатори сургуулийн  Байгалийн ухааны хичээлийн олимпиадын дүн мэдээ 2014-2015 

Сурагчдын
нэр
Анги Хичээл Байр Шагнал
1 Хэрлэн.А   Математик 6 нийслэл
2 Эрхэс   10а Математик 1 Алт, нийслэл
3 Инжир   10б Математик 9  
4 Тамир   11а Математик 2 Мөнгө, нийслэл
5 Дуламхүү   11б Математик 7 нийслэл
6 Хэрлэн.А   Физик 9  
7 Хэрлэн.О   Физик 3 Хүрэл, нийслэл
8 Ундармаа   Физик 5 нийслэл
9 Эрхэс   10а Физик 2 Мөнгө, нийслэл
10 Ананд   10а Физик 3 Хүрэл, нийслэл
11 Бодоо   10б Физик 5 нийслэл
12 Дуламхүү   11б Физик 1 Алт, нийслэл
13 Дуламхүү   11б Физик 1 Алт, нийслэл(12-р анги)
14 Анхбаяр   Багш Физик 1 алт нийслэл
15 Ц.Ялгуун   Газарзүй 1 Алт, нийслэл
16 Дуламсүрэн   Газарзүй 4 нийслэл
17 Батчимэг   Хими 3 Хүрэл, нийслэл
18 Хэрлэн.О   Биологи 1 Алт, нийслэл
19 Мандуухай   Биологи 5 нийслэл
20 Марал   Биологи 7 нийслэл
21 Аминаа   11б Биологи 8 нийслэл
22 Марал   11б Биологи 6 нийслэл
23 Манчир   12 Биологи 4 нийслэл

 

2012-2013 оны хичээлийн жил

2013-2014 оны хичээлийн жил

Дүүргийн олимпиадуудын амжилт

2013-2014 оны хичээлийн жилийн Хан-Уул дүүргийн олимпиадуудад Монгол Тэмүүлэл лаборатори сургуулийн сурагчид амжилттай оролцлоо.

 

Хичээл

Анги

Оролцсон сурагчид

Дүүрэгт оролцсон амжилт

1

Газарзүй

Г.Цэнд-Аюуш

I байр

2

Б. Алтанбагана

VIII байр

3

Б. Энхдарь

IV байр

4

11а

Н. Билгүүнтөгс

IV байр

5

Биологи

Д.Дэлгэрбаяр

III байр

9

10б

Г.Марал

II байр

11

Математик

Эрхэс

V байр

12

Нинжин

VI байр

14

10б

Б.Дуламхүү

III байр

15

10б

Г.Марал

VII байр

17

11а

М.Очирсүх

I байр

22

Хими

Мөнхжин

IV байр

23

Б.Бодоо

II байр

24

11а

Б. Бөхбат

VI байр

26

Физик

А. Эрхэс

I байр

27

А. Ананд

II байр

28

Б. Бодоо

III байр

29

10б

Т. Энхбаяр

I байр

30

10а

Б.Хосбаяр

II байр

31

10б

Б. Дуламхүү

III байр

 

Хичээл

Анги

Оролцсон сурагчдын нэрс

Дүүргийн амжилт

1

Мэдээлэл

зүй

11а

М.Очирсүх

I байр

11б

Ж.Марал-Эрдэнэ

II байр

11б

Ц.Алтаншагай

III байр

 

Оролцсон сурагчдын нэрс

Анги

Хичээл

Дүүргийн амжилт

1

Оюун-Эрдэнэ

11 а

нийгмийн ухаан

II байр

2

Эрмүүнбилигт

11б

VIII байр

4

Анар-Эрдэнэ

түүх

VIII байр

6

Бодоо

англи хэл

I байр

7

Бүжин

II байр

8

Анужин

III байр

9

Инжир

IV байр

10

Дэлгэрбаяр

V байр

11

Тэргэлмаа

11б

I байр

12

Буяндэлгэр

11б

III байр

13

Номуун

11а

IV байр

14

Булган

11б

VII байр

15

Цэлмүүн

10а

VIII байр

17

Үнэнбаяр

орос хэл

I байр

18

М.Номин-Эрдэнэ

III байр

19

Дөлгөөн

IV байр

20

Цэлмүүн

10а

III байр

Үйл явдлын хуанли

Follow the ministry

Цахим шуудангаар мэдээлэл авах

Хаяг байршил